Odpowiedzi na pytania.

Jak szybko otrzymam zakupiony produkt ?

Zakupiony produkt będzie dostępny do pobrania po opłaceniu zamówienia. 
Jeśli wybierzesz płatność online znacząco przyśpieszy to całą operacje.
W przypadku kiedy wybierzesz płatność przelewem tradycyjnym, twoje zakupione produkty będą dostępne po zaksięgowaniu środków na koncie bankowym.

Porady i konsultacje

Osoba, która zakupiła i przeczytała moją książkę „Żywienie niskowęglowodanowe i suplementacja w ciąży” może zwrócić się do mnie o poradę lub konsultację, przesyłając e-mail na adres wydawnictwo@tomaszdangel.pl . Porad i konsultacji udzielam wyłącznie w formie pisemnej drogą e-mailową.

Oświadczam, że jako lekarz, jestem zobowiązany ustawowo do zachowania w tajemnicy informacji związanych z pacjentem, a uzyskanych w związku z wykonywaniem zawodu. Ponadto nie mogę podać do publicznej wiadomości danych umożliwiających identyfikację pacjenta bez jego zgody. (Ustawa o zawodach lekarza i lekarza dentysty, art. 40)

Wobec powyższego będę odpowiadał wyłącznie na maile napisane przez osobę, której porada osobiście dotyczy i wysłane z jej skrzynki.

Nie zajmuję się prowadzeniem ciąży, ponieważ nie jestem specjalistą w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Udzielam wyłącznie porad i konsultacji dotyczących żywienia niskowęglowodanowego i suplementacji.

Dr hab. n. med. Tomasz Dangel

Jak mogę zwrócić przedmiot ?

W przypadku zakupu Ebook-ów oraz innych produktów wirtualnych niema możliwości zwrotu zakupionych towarów.

Gdzie mogę zobaczyć mój dowód sprzedaży ?

Dokumenty sprzedaży znajdziesz w zakładce Moje konto

Jak długo mogę pobrać zakupioną książkę ?

Nie ograniczam czasowo dostępu do zakupionego produktu. 

Skontaktuj się ze mną.