POLECAM

Polecam zapoznać się
także z poniższymi publikacjami.

POLECAM

PROF. GRAŻYNA CICHOSZ

Tłuszcze zwierzęce są dla nas zabójcze? A może jednak są niezwykle pożyteczne i niezbędne dla naszego zdrowia? Zobacz rozmowę z prof. dr hab. inż. Grażyna Cichosz w której poruszyliśmy te kontrowersyjne tematy!

Tłuszcze roślinne opisywane są przez ekspertów w samych superlatywach. Wydaje się wręcz, że dla naszego zdrowia nie ma nic lepszego. Jak jednak jest w rzeczywistości?

Wydawało Ci się, że nie posuną się tak daleko jak podawanie żywności mogącej niszczyć zdrowie najmłodszym? No to możesz być zaskoczonym. Wraz z prof. dr hab. Grażyną Cichosz rozmawiamy o kontrowersjach jakie budzi tzw. “mleko modyfikowane” dostępne w polskich sklepach.

Na pewno nie raz zastanawiałeś się nad tym czy te wszystkie sztuczne dodatki do żywności na pewno są dla Ciebie w pełni bezpieczne. Dziś wraz z profesor Grażyną Cichosz omówimy temat najbardziej szkodliwych dodatków do żywności.

Jak ważne jest białko w naszej diecie? Czy jego niska podaż może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych, a nawet do śmierci? Jeśli chcesz poznać więcej informacji na temat niedoboru białka i zagrożeń z nim związanych, zapraszam do obejrzenia tego filmu! 
w 49:10 tego filmu Pani Profesor mówi o mojej książce.

Jeśli szukasz zdrowego i pożywnego źródła białka, nie musisz szukać daleko - jajka to idealne rozwiązanie! W tym filmie, opowiemy Ci o zaletach jedzenia jaj, które z pewnością Cię zaskoczą. Nie przegap tego wideo, aby odkryć, jakie korzyści dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia kryją się w zwykłych jajkach!

Jak ważną rolę w naszej diecie odgrywa nabiał? Czy jest on zdrowy, a może powoduje wiele chorób? Na te i inne pytania, odpowie Ci profesor Grażyna Cichosz. Obejrzyj ten film i dowiedz się prawdy!

W tym poruszającym i inspirującym wykładzie, ceniona prof. Grażyna Cichosz odkryje przed Tobą tajemnice, które mogą mieć ogromny wpływ na naszą płodność, równowagę hormonalną i libido. Dowiesz się, jak codzienne toksyny, obecne w naszym otoczeniu i żywności, mogą powodować niekorzystne skutki dla naszego zdrowia. 

POLECAM

BRACIA RODZEŃ

Wystąpienie podczas Czystej Konferencji Braci Rodzeń Miałem przyjemność przekazać moją wiedzę kilkutysięcznej widowni.

Rozmowa z Braćmi Rodzeń, która zmieni Twoje życie. Zapraszam do Naszej rozmowy

POLECAM

BARTOSZ CZEKAŁA

Pan Bartosz Czekała wyjaśnia czym jest pseudocukrzyca. Więcej informacji na ten temat w wykładzie "Żywienie niskowęglowodanowe w ciąży" (slajdy 72-81).

Tłuszcze roślinne opisywane są przez ekspertów w samych superlatywach. Wydaje się wręcz, że dla naszego zdrowia nie ma nic lepszego. Jak jednak jest w rzeczywistości?

POLECAM

KELLY HOGAN

25 stycznia 2015 roku, za namową swojego męża, Kelly Hogan zaczęła pisać o swojej podróży low carb/zero carb w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Wszystko zapoczątkował lekarz, który kazał jej stracić 100 funtów. Rozpoczęła się jej nowa droga, która doprowadziła Kelly do jej obecnej diety zero carb.

Poznajcie jej historię oraz porady jakimi się dzieli.

Kelly Hogan postanowiła odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania, nie po to, by udzielać rad, ale po prostu odpowiedzieć tak szczerze, jak tylko potrafi, na podstawie własnych doświadczeń. A jeśli to nie odpowie na to, co leży Ci na sercu, chętnie odpowie na Wasze pytania.

W dniu ślubu ważyła 118 kg, miała zespół policystycznych jajników i nie mogła zajść w ciążę. Po zastosowaniu diety niskowęglowodanowej, a następnie diety ketogennej bez węglowodanów, zredukowała masę ciała do 59 kg (czyli o połowę).

Urodziła troje zdrowych dzieci, stosując w czasie ciąży dietę ketogenną bez węglowodanów. Spożywała w ciąży wołowinę, boczek, jaja, ser i kurczaka.
Link do oryginalnej treści - wersja angielska 

POLECAM

Kandydoza i przepuszczalność jelitowa

POLECAM

Przydatnik zdrowia

Za zgodą Fundacji Biosłone